7.9 C
НачалоБългарияПавлин Иванов: Oт втората четвърт заиграхме по-добре в защита

Павлин Иванов: Oт втората четвърт заиграхме по-добре в защита

Допуснахме много лесни кошове в началото, сподели гардът на Рилски спортист

Опитахме се да влезем в мача пределно концентрирани, но допуснахме много лесни кошове. Особено в първата част гостите ни вкараха 26 точки, от което можем да разберем, че не сме се справили добре в защита“, сподели баскетболистът на Рилски спортист Павлин Иванов след успеха над Черноморец със 108:91.

Добре беше, че нападението ни спореше и отбелязахме за 10 минути 35 точки, което ни даде и преднина в резултата. Още от втората четвърт заиграхме по-добре в защита и успяхме да направим разлика, която задържахме до края“, каза още гардът на самоковци, който допринесе с 8 точки за успеха.

Рилецо няма спиране, мина кота 100 срещу Черноморец (видео)