11.8 C
четвъртък, май 2, 2024
НачалоББЛЕнигма Фойерверк отстъпи на Балкан А във втората среща от четвъртфиналите

Енигма Фойерверк отстъпи на Балкан А във втората среща от четвъртфиналите

Енигма Фойерверк отстъпи на Балкан А във втората среща от четвъртфиналите.

Балкан А записа важна победа над Енигма Фойерверк със 101-86, с което изпрати четвъртфиналната серия от плейофите на А група Запад в трети мач.

Възпитаниците на Мирослав Ралчев контролираха срещата през цялото време и не позволиха на своя съперник да излезе напред в резултата нито веднъж.

Михаил Калинов бе над всички за победата с 14 точки, 7 асистенции и 6 борби, следван от Иво Корестилов, който отбеляза 17 точки и овладя 9 борби.

От другата страна Кирил Райков направи силно представяне за Енигма Фойерверк и записа 35 точки, 9 борби и 5 асистенции, а с дабъл-дабъл от 24 точки и 11 борби, както и 6 асистенции се отчете Любен Пасков.