вторник, март 19, 2024
НачалоБългарияЕвгени Хаджирусев: Подаряваме пореден мач

Евгени Хаджирусев: Подаряваме пореден мач

Допуснахме твърде много точки в нашата зала, каза още гардът на Черноморец

Допуснахме твърде много точки в нашата зала. Взеха ни борбата. Играха добре в атака. Не успяхме да се справим, въпреки че нашето нападение беше добро. Отново вкарахме над 90 точки, но въпреки това пореден мач го подаряваме“, каза гардът на Черноморец Евгени Хаджирусев след поражението от Ямбол с 92:94.

Това е четвъртата победа, която подаряваме. Нашата цел бе да станем четвърти и след тази загуба няма да успеем, така че ще гоним петото място в следващите два мача. Трябва да вземем двубоите срещу Берое и Спартак Плевен„, добави баскетболистът на бургаския тим, който се отчете с 18 точки и 6 борби.

Ямбол с най-хубавия подарък за ЧРД на Тони Дечев (видео)