неделя, април 28, 2024
НачалоБългарияДимитър Ангелов: Допуснахме много тактически грешки в третата част

Димитър Ангелов: Допуснахме много тактически грешки в третата част

Няма как да съм доволен, категоричен е наставникът на Левски

Бяхме много мобилизирани за мача. В Стара Загора се играе трудно. Не ни достигна организацията на отбора в нападение в третата част, за да спечелим. Берое смени защитата и моят тим не можа да се настрои правилно към това. Допуснахме много тактически грешки в този период. Това ни коства победата“, коментира наставникът на Левски Димитър Ангелов след загубата от Берое със 71:78 в среща от НБЛ.

Няма как да съм доволен. До полувремето контролирахме събитията на терена. Ако бяхме изпълнили задачите си, особено в третата част, щяхме да спечелим“, смята наставникът на „сините“.