петък, април 26, 2024
НачалоНБАДенвър заличи пасив от 18 точки за 10 поред срещу Орландо (видео)

Денвър заличи пасив от 18 точки за 10 поред срещу Орландо (видео)

Нъгетс със силно второ полувреме

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Денвър постигна 14-та победа в последните си 17 мача в НБА. Нъгетс обърнаха Орландо със 119:109, след като изоставаха с 18 точки през първото полувреме. Това бе 10-ти пореден успех за селекцията на Майк Малоун над този съперник в лигата.

НАЙ-ДОБРИ: Арън Гордън се отчете с 24 точки и 7 борби за Денвър. Джамал Мъри добави 22 и 5 борби. Майкъл Портър Джуниър приключи с 20 точки и 12 борби. Никола Йокич остави срещу името си 17 и 16 асистенции.

Чума Океке и Терънс Рос отбелязаха по 19 точки за Орландо. Джеймс Енис остана със 17 и 5 асистенции.

КЛЮЧОВИЯТ МОМЕНТ: Нъгетс направиха пълен обрат през третия период, след като навъртяха 38 точки, но Терънс Рос все пак намали до 85:86. В последните минути Денвър дръпна, като стигна и до двуцифрен аванс, за да запише четвърти пореден триумф след трейда на Арън Гордън.