18.8 C
НачалоНБАБруклин преодоля Атланта (видео)

Бруклин преодоля Атланта (видео)

"Мрежите" с победа №18 в НБА през 2021/2022

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Бруклин спечели за четвърти път в последните си шест мача в НБА. „Мрежите“ надделяха над Атланта със 113:105 като гости, за да поставят на сметката си 18-та победа в лигата през 2021/2022.

НАЙ-ДОБРИ: Кевин Дюрант даде тон на Бруклин с 31 точки, 5 борби и 6 асистенции. Джеймс Хардън добави 20, 5 борби и 11 асистенции. Ламаркъс Олдридж и Брус Браун завършиха с по 15 точки.

Трей Йънг бе най-резултатен за Атланта с 31 точки, 7 борби и 10 асистенции. Джон Колинс вкара 20 плюс 6 борби. Клинт Капела остана с 14 точки и 16 борби.

КЛЮЧЪТ: Три равенства белязаха последната четвърт, включително при 95:95. Нетс обаче направиха серия от 8-0, за да излязат напред със 103:95. Атланта отвърна със 7 поредни точки за 102:103, но за повече нямаше сили.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 12 декември Бруклин ще излезе срещу Детройт, а ден по-късно Атланта ще спори с Хюстън.