петък, април 26, 2024
НачалоНБА15-ти трипъл-дабъл за Никола Йокич през този сезон (видео)

15-ти трипъл-дабъл за Никола Йокич през този сезон (видео)

Денвър записа 35-та победа в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: В първия си мач без контузения Джамал Мъри Денвър записа 35-та победа в НБА. Нъгетс се наложиха над Маями със 123:106 у дома, прекъсвайки серия от две поредни загуби в лигата.

НАЙ-ДОБРИ: Майкъл Портър Джуниър се отчете с 25 точки и 10 борби за Денвър. Никола Йокич оформи 15-ти трипъл-дабъл през този сезон – 17, 10 борби и 11 асистенции. Със същия точков актив приключи и ДжаМайкъл Грийн.

Бам Адебайо бе най-резултатен за Маями с 21 точки и 6 борби. Кендрик Нън остана с 16.

КЛЮЧОВИЯТ МОМЕНТ: Нъгетс имаха аванс от 11 точки на голямата почивка, който увеличиха до 15 в края на третата четвърт. В началото на последната четвърт преднината на Денвър набъбна до 20 точки и оттам връщане нямаше.