петък, май 3, 2024
НачалоНБА15 поред за Милуоки в НБА (видео)

15 поред за Милуоки в НБА (видео)

Янис Адетокунбо се завърна с дабъл-дабъл

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Янис Адетокунбо се завърна в игра, а Милуоки продължава успешния си ход в НБА. Бъкс се наложиха над Бруклин със 118:104 като гости, за да достигнат до 15-тата си поредна победа в най-силното първенство в света през сезона.

НАЙ-ДОБРИ: Янис Адетокунбо бе много полезен за Милуоки и оформи дабъл-дабъл – 33 точки и 15 борби. Крис Мидълтън се включи от пейката с 18 и 6 асистенции. Жрю Холидей приключи с 14 точки и 8 асистенции.

Микал Бриджис бе най-добър за Бруклин с 31 точки и 5 асистенции. Спенсър Динуиди добави 26, 6 борби и 8 асистенции. Камерън Джонсън остана с 19 точки и 7 борби.

КЛЮЧЪТ: След като изоставаха с 10 точки на голямата почивка, гостите се стегнаха и изиграха по-силно второ полувреме, в което надиграха съперника след 66:42. Бъкс използваха две серии, съответно от 14-4 в третия период и от 18-7 в последната четвърт, за да си осигурят победата.

КАКВО ПРЕДСТОИ: След по-малко от 24 часа Милуоки ще приеме Орландо, докато Бруклин ще се изправи срещу Ню Йорк.