7.3 C
НачалоНБАФиладелфия със силен край срещу Индиана (видео)

Филаделфия със силен край срещу Индиана (видео)

Лидерът на Изток записа успех №15 в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Филаделфия ликува за 15-ти път в НБА през 2020/2021. Лидерът в Източната конференция надделя над Индиана със 119:110 като гост, макар че бе без звездата си Джоел Ембийд, който проблеми с гърба.

НАЙ-ДОБРИ: Тобайъс Харис завърши с 27 точки и 8 борби за Филаделфия. Бен Симънс се разписа с 21, 6 борби и 7 асистенции. Фуркан Коркмаз се отчете със 17 точки.

Малкълм Брогдън бе най-резултатен за Индиана с 25 точки и 5 борби. Домантас Сабонис остана с 21 и 8 борби.

СТАТИСТИКАТА НЕ ЛЪЖЕ: След като изоставаха с 16 точки, Сиксърс се вдигнаха на щурм през последната четвърт и със серия от 31-6 във финалните 8 минути стигнаха до победата. Това бе техният шести успех в последните им седем двубоя в лигата.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 3 февруари Филаделфия ще гостува на Шарлът, а ден по-рано Индиана ще играе с Мемфис.