Успех №5 за Трепча на Любо Минчев в Косово

Селекцията на българския специалист надигра Раховеци

523

Трепча на Любо Минчев записа пета победа в Косово през 2021/2022. Отборът на българския специалист не се затрудни срещу Раховеци след 103:75 като гост в мач от 7 кръг в местния шампионат.

Дрильон Хайризи бе над всички за Трепча с 24 точки. Тайръс Кокфийлд добави 20 и 6 асистенции. Андрю Гордън се отчете с 15 точки и 7 борби.

Ник Бенярд бе най-резултатен за Раховеци с 21 точки и 7 борби. Алтин Морина остана с 16 и 8 асистенции.

Селекцията на Любо Минчев си осигури двуцифрен аванс още през първото полувреме. Трепча се изстреля напред с 57:36 след 20 минути игра, като до финалната сирена не спря дотук и направи преднината си 35 точки.

Трепча има в актива си и 1 загуба, като заема второ място в класирането. На 27 октомври тимът на Любо Минчев ще спори с Или.