Монтана с грешен ход в Сърбия (видео)

Отборът на Николай Господинов загуби от Войводина

466

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Монтана 2003 допусна пето поражение във втория етап на Адриатическата лига за жени. Отборът на Николай Господинов загуби от сръбския Войводина с 46:50 като гост в мач от Суперлигата. Българският вицешампион има в актива си и 5 победи, като се намира на четвърто място в класирането.

НАЙ-ДОБРИ: Анджелика Митрашинович бе най-добра за Монтана 2003 със 17 точки и 5 борби. Шерин Сътърланд добави 10 и 9 борби.

Тина Селакович и Жаклина Янкович вкараха по 12 точки за Войводина, като последната грабна и 10 борби за дабъл-дабъл.

КЛЮЧЪТ: Домакините измъкнаха успеха в последните 4 минути на двубоя. В тях Войводина направи серия от 9-0, дело на Жаклина Янкович, Лена Радулович и Тина Селакович, за да осъществи пълен обрат и да стигне до победата с крайното 50:46.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 15 февруари Монтана 2003 ще излезе срещу Орлови.