Мануел Марков: Неводолен съм от отношението през второто полувреме

Това, което видях втората част като отношение беше срам, каза още треньорът на Монтана 2003

468

Монтана 2003 допусна загуба на полуфиналите в Адриатическата лига за жени. Отборът на Мануел Марков отстъпи на Будучност с 45:102 и ще се спори за бронза в турнира по-късно днес срещу Орлови.

Трудно е да се говори след такъв мач. Не искам да коментирам нищо спортно-технически. Опитахме да се седим, доколкото можем и ни се позволяваше, равностойно срещу Будучност в първите 10 минути. Преди мача имахме проблеми с двата ни плеймейкъра, което опитахме да скрием, но явно не стана. Второто полувреме преценихме, че е по-добре да дадем почивка на повечете състезателки. Изключително неводолен съм от отношението през второто полувреме, защото независимо от всичко, всеки, който е дошъл тук, трябва да може да се включва, да се бори. Това, което видях втората част като отношение беше срам„, бе мнението на Мануел Марков след срещата.

Монтана 2003 не успя да спре Будучност на полуфиналите в Адриатика (видео)

Предишна статияДвама изгонени след Минесота – Милуоки (видео)
Следваща статияЙордан Янков: Играхме с голямо желание