8.8 C
неделя, май 5, 2024
НачалоББЛЛокомотив Горна Оряховица не срещна затруднения като домакин на Зограф Трявна

Локомотив Горна Оряховица не срещна затруднения като домакин на Зограф Трявна

Локомотив Горна Оряховица не срещна затруднения като домакин на Зограф Трявна.

Локомотив Горна Оряховица записа 7-ма победа в Б група на Център, като се наложи като домакин на Зограф Трявна със 76-42.

Баскетболистите на Локомотив Горна Оряховица започнаха срещата силно, след което загубиха концентрация през втората част и позволиха на противника да стопи част от разликата, но веднага след почивката влязоха в ритъм и не позволиха повече изненади от страна на Зограф Трявна.

Почти всички състезатели на домакините успяха да се разпишат за победата, като над всички бе Фурууа Брендакс с 14 точки и 8 борби, следван от Кристиян Нацкин, който записа 12 точки, 4 борби и 2 асистенции за по-малко от 18 минути игра.

За отбора на Зограф Трявна Ивайло Стоянов направи силно представяне и завърши срещата с 16 точки и 7 борби, а Георги Пашов отбеляза 11 пункта и овладя 5 борби.