20.8 C
неделя, май 5, 2024
НачалоБългари в чужбинаЛатина на Иван Алипиев и Борислав Младенов загуби в Италия

Латина на Иван Алипиев и Борислав Младенов загуби в Италия

Тимът на двамата българи не успя да спре Виджевано

Латина на Иван Алипиев и Борислав Младенов не успя да добави още един успех в актива си в Италия. На свой терен отборът на двамата българи загуби от Виджевано с 66:91 в мач от 8 кръг в регион Зелен на Серия А2.

Иван Алипиев игра 13 минути за Латина в тази среща, като приключи с 2 точки, 2 борби и 1 открадната топка. При стрелбата си крилото бе 1/2 от средна дистанция.

Борислав Младенов се задържа на терена 12 минути, като регистрира 1 борба и 1 асистенция, но не успя да се разпише.

От техните колеги Александър Чичети бе най-резултатен с 21 точки и 8 борби.

Леонардо Батистини бе най-добър за Виджевано със 17 точки и 9 борби.

Латина има в актива си 1 победа и 7 загуби, с което се нарежда на 12-та позиция в своя регион. На 12 ноември Иван Алипиев, Борислав Младенов и тимът им ще имат за съперник Монферато.