13.6 C
НачалоБългарияГеорги Герганов: Тактически грешки от наша страна определиха крайния резултат

Георги Герганов: Тактически грешки от наша страна определиха крайния резултат

Знаем си възможностите, каза още гардът на Ямбол

„Тежка загуба за нас. Имахме възможност да победим ЦСКА. Пет минути преди края водихме с 5 точки. Но тактически грешки от наша страна определиха крайния резултат. Не спазихме тактическите указания на треньорския щаб преди мача„, каза баскетболистът на Ямбол Георги Герганов след поражението в София със 73:80.

„Не сме влезли в двубоя с по-голямо самочувствие след победата над Рилски предния кръг. Знаем си възможностите. Знаем, че тази година в лигата всеки може да победи всеки. Готвим се за всеки мач поотделно. ЦСКА малко ни изненадаха със защита и със скъсената ни ротация, и без Трей Сампсън… Това беше главният ни проблем„, добави гардът, който отбеляза 7 точки плюс 3 борби и 3 асистенции за 21 минути на паркета.