5.3 C
НачалоНБАБостън неутрализира Торонто (видео)

Бостън неутрализира Торонто (видео)

4 поред за "келтите" в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Бостън записа четвърта поредна победа в НБА. “Келтите” се наложиха над Торонто със 132:125 у дома, което им донесе 19-ти успех в лигата през 2020/2021.

НАЙ-ДОБРИ: Джейсън Тейтъм, който ще бъде сред титулярите за Мача на звездите в НБА на 7 март, поведе колоната на реализаторите за Бостън с 27 точки, 12 борби и 5 асистенции. Джейлън Браун добави 21 и 7 борби. Грант Уилямс се отчете със 17 точки.

Крис Буше бе най-добър за Торонто с 30 точки и 5 борби. Норман Пауъл остана с 25.

СТАТИСТИКАТА НЕ ЛЪЖЕ: Раптърс направиха серия от 10-1 през последната четвърт, за да намалят до 119:122. Домакините отговориха с успешен наказателен удар на Джейлън Браун, както и с успешни атаки на Джейсън Тейтъм и Джеф Тийг, за да си осигурят победата.