5.3 C
НачалоНБАМаями си върна на Милуоки (видео)

Маями си върна на Милуоки (видео)

"Горещите" отново без Джими Бътлър

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Маями се изправи на крака след тежкото поражение от Милуоки отпреди с ден. “Горещите” си върнаха на съперника след 119:108, като фиксираха втори успех у дома в лигата през 2020/2021.

НАЙ-ДОБРИ: Горан Драгич приключи с 26 точки и 5 борби за Маями. Бам Адебайо се отчете с 22, 8 борби и 10 асистенции. Тайлър Хиро се разписа с 21 точки и 15 борби.

Янис Адетокунбо оформи трипъл-дабъл за Милуоки – 26 точки, 13 борби и 10 асистенции. Донте ДиВинченцо остана с 15 и 5 борби.

СТАТИСТИКАТА НЕ ЛЪЖЕ: Домакините изоставаха с 14 точки в началото на второто полувреме. От края на третата четвърт обаче Маями отказа съперника с 40:15, за да стигне до пълен обрат.

И ОЩЕ: Във втори пореден двубой Хийт не могат да разчитат на Джими Бътлър, който е с изкълчен десен глезен.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 1 януари 2021 г. Маями ще гостува на Далас, а Милуоки ще приеме Чикаго.