събота, май 4, 2024
НачалоНБАФиладелфия създаде още проблеми на Далас (видео)

Филаделфия създаде още проблеми на Далас (видео)

Победа №50 зa Сиксърс в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Филаделфия прекъсна серия от три поредни загуби в НБА. Това се случи, след като Сиксърс се справиха с Далас със 116:108 у дома, с което достигна до своята 50-та победа в лигата през 2022/2023.

НАЙ-ДОБРИ: Джоел Ембийд се завърна в игра за Филаделфия и се разписа с 25 точки и 9 борби. Тайрис Макси го последва с 22. Ди`Антъни Мелтън се включи от пейката със 17 точки и 6 борби.

Лука Дончич бе най-добър за Далас с 24 точки, 10 борби и 8 асистенции. Кайри Ървинг добави 23, 6 борби и 5 асистенции. Тим Хардуей Джуниър остана с 21 точки.

КЛЮЧЪТ: В средата на последната четвърт резултатът бе равен за 103:103, но Далас не успя да отбележи кош във финалните три минути на двубоя. Домакините се възползваха и чрез Джоел Ембийд, Джеймс Хардън и Ди`Антъни Мелтън оформиха крайното 116:108 в своя полза.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 1 април Филаделфия ще бъде домакин на Торонто, докато ден по-късно Далас ще играе с Маями.