Томислав Минков: Млади сме, трябва да се раздаваме всеки мач

Малко не ни достигна, сподели крилото на Академик

584

Томислав Минков се превърна в реализатор №1 за Академик Пловдив, но усилията му не стигнаха срещу Рилски спортист след 81:88. Крилото се отчете със 17 точки в двубоя срещу вицешампионите.

Първото полувреме не влязохме както трябва в мача. Не бяхме фокусирани и бъркахме геймплана. Второто полувреме бяхме по-концентрирани и мобилизирани и успяхме да се доближим до съперника, но малко не ни достигна. Млади сме, трябва да се раздаваме всеки мач. Надявам се в следващите два двубоя да разучим добре съперниците си и да спечелим“, сподели Томислав Минков.

Рилски спортист с 8 поред в НБЛ (видео)

Предишна статияЙордан Янков: Дадохме всичко от себе си
Следваща статияНебойша Видич: Пробвахме да дадем повече минути на младите играчи