19.8 C
НачалоБългарияКирил Болшаков: Благодаря на момчетата, че изиграха втората половина на мача така,...

Кирил Болшаков: Благодаря на момчетата, че изиграха втората половина на мача така, както е нужно (видео)

Шумен е добър отбор, смята наставникът на Черно море Тича

Вие видяхте сами, че първото полувреме беше изпълнено с невероятни изпълнения от страна на Шумен. Браво на гостите, те просто показаха невероятен процент в нападение. Те имат добра подготовка, треньорът им работи добре и в действителност тимът им е добър. Аз не мога да поздравя съперника с победа, но мога да го направя за добрата игра. Не мога да кажа, че сме играли слабо в защита през първото полувреме. Благодаря на момчетата, че изиграха втората половина на мача така, както е нужно“, заяви треньорът на Черно море Тича Кирил Болшаков след успеха над Шумен с 97:90 в среща от 18 кръг в НБЛ.

Eто какво сподели след мача капитанът на варненци Мартин Коцев, който отпразнува рожден ден: