Дабъл-дабъл на Иван Алипиев за Латина в Италия

Въпреки усилията на крилото и съотборниците му, сред които и Борислав Младенов, отборът им загуби от Орцинуови

84

Иван Алипиев, Борислав Младенов и Латина не успяха да добавят още една победа на сметката си в Италия. Отборът на двамата българи претърпя поражение от Орцинуови със 76:91 като гост в мач от 31 кръг в регион „Зелен“ на Серия А2.

Иван Алипиев бе много полезен и оформи дабъл-дабъл за Латина – 17 точки и 12 борби плюс 1 асистенция, 1 открадната топка и чадър за 37 минути в игра. При стрелбата си крилото бе 4/8 за две точки, 2/7 от тройката и 3/4 от линията за изпълнение на наказателни удари.

Борислав Младенов остана на паркета 9 минути, в които се отчете с 2 борби и 2 асистенции, но не успя да се разпише.

Латина е с баланс от 7-24 и се намира на 11-то място в класирането на своя регион. На 21 април Иван Алипиев, Борислав Младенов и компания ще играят срещу Форли.