7.1 C
НачалоБългарияАлександър Дяковски: Нападението ни вървеше тежко в третата част

Александър Дяковски: Нападението ни вървеше тежко в третата част

Имахме доста пробойни, допълни наставникът на Спартак

„Мач, на първо четене, без значение за класирането, което може би обяснява и началото на двубоя. Доста лежерно първо полувреме и за двата отбора, които вкараха по 50 точки. След почивката станахме свидетели на доста по-сериозен сблъсък. Беше ясно, че ако не заиграем по-здраво в защита и допускаме да ни вкарват точки толкова лесно, ще имаме проблем, защото няма как да продължим по същия начин в нападение, както през първото полувреме. Така и стана, в третата част имахме доста пробойни, нападението ни вървеше тежко, което позволи на Ямбол да отвори разлика от десетина точки. Все пак стиснахме зъби и успяхме да се върнем в мача, но Ямбол победи. Честито! Пожелавам им успех“, коментира срещата в зала „Диана“ наставникът на Спартак Александър Дяковски, след като неговият отбор отстъпи с 89:92.

Младок донесе успех на Ямбол в НБЛ (видео)