неделя, май 19, 2024
НачалоБългарияРодни Първис: Имаха доста точки от втори шанс

Родни Първис: Имаха доста точки от втори шанс

Можем да спечелим втората среща, смята гардът на Спартак

Може би не се получи организацията ни в нападение след почивката. Защитата ни също не беше много фокусирана, имаха някои лесни завършвания. Съперникът си е у дома, ще вкарат някои тройки. Просто трябва да живееш с тези моменти. Играхме добре в защита през голяма част от времето. Имаха доста точки от втори шанс“, каза баскетболистът на Спартак Плевен Родни Първис след поражението от Рилски с 84:95 в среща от полуфиналите в НБЛ.

„Аз наруших нападението си във второто полувреме и най-вече организацията в нападение – да насоча топката към правилните хора в правилните моменти. Смятам, че ще бъдем по-добри в следващия мач. Можем да спечелим втората среща, добави гардът, който остави на сметката на „синьо-белите“ 13 точки.