Рилски спортист стартира с успех в плейофите при жените

Самоковки победиха Берое у дома

21
Снимка: БК Рилски спортист

Рилски спортист постигна първа победа в плейофите на женското първенство. В своята “Арена СамЕлион” самоковки се справиха с Берое Стара Загора със 77:53 и излязоха напред в серията от полуфиналите с 1-0.

Ивана Бонева се отчете с 20 точки и 8 асистенции за Рилски спортист. Деница Манолова допринесе с 14 и 5 борби.

Кейланей Никита Купър бе най-резултатна за Берое Стара Загора с 14 точки. Британи Никол Отри отбеляза 13.

В серията се играе до две победи от три двубоя. Мач №2 между Берое Стара Загора и Рилски спортист ще бъде на 6 април (понеделник) от 18.00 ч. в зала “Общинска”.

предишна статияМонтана 2003 на финал в женското първенство
Следваща статияСпартак си изпати за трети път от Ботев 2012 този сезон (видео)
Виктория Петрова
Обичам играта. Мисля, че и тя ме обича, защото ме избра сама преди много време. Полезни сме си взаимно! Тя ме учи всеки ден... 🏀 Любим цитат: "Искам да спечеля всеки мач, в който играя, защото мразя да губя", Лука Дончич! 🤎🧡