18.8 C
НачалоБългари в чужбинаКоди Милър-Макинтайър сред най-добрите за Баскония в драма в Испания (видео)

Коди Милър-Макинтайър сред най-добрите за Баскония в драма в Испания (видео)

16 точки за гарда срещу Обрадойро

Коди Милър-Макинтайър и Баскония инкасираха четвърто поредно поражение в Испания. Гардът и съотборниците му паднаха от Обрадойро с 95:108 след драма с две продължения като гости в мач от 9 кръг в ACB лигата.

Коди Милър-Макинтайър бе сред реализаторите за Баскония, като регистрира 16 точки, 6 борби, 7 асистенции и 1 открадната топка за 39 минути на терена като титуляр. При стрелбата си националът бе 6/8 за две точки, 1/4 зад дъгата и 1/1 от линията за изпълнение на наказателни удари.

Маркъс Хауърд бе над всички за тима от Витория с 33 точки, от които 5 тройки.

Джордан Хауърд бе най-добър за Обрадойро с 22 точки.

Баскония разполага с 4 победи и 5 загуби, което му отрежда 12-та позиция в класирането на испанския елит. На 19 ноември Коди Милър-Макинтайър и колегите му ще имат за съперник Валенсия.