Машан Върбица: Спартак игра доста агресивно

В края те показаха, че имат отличен талант в нападение, добави гардът на Академик Бултекс 99

29
Снимката е обект на авторско право и принадлежи на LAP.BG

“Спартак игра много агресивно в тази среща. Атакуваха ни доста агресивно и съдиите позволиха малко по-сериозен контакт. Не успяхме да отговорим през първото полувреме, когато допуснахме доста точки. След паузата показахме характер и повече усилие, с което успяхме да се върнем и дори да поведем. В края те показаха, че имат отличен талант в нападение и заслужено победиха, каза баскетболистът на Академик Бултекс 99 Машан Върбица след поражението от Спартак с 84:88 в среща от 1/4-финалите в НБЛ.

“Бяха се подготвили добре за Обрад Томич, а ние не успяхме да реагираме по най-добрия начин, но трябва да се подготвим и в Плевен да играем по най-добрия начин. Победихме там вече веднъж, надявам се, че ще го направим отново”, добави гардът, който днес се разписа с 18 точки, 5 борби и 7 асистенции, като създаде доста проблеми на защитата на плевенчани.

ЧРЕЗGoogle
ИЗТОЧНИКMax Sport
предишна статияТодор Тодоров: Аз искам да благодаря на моите момчета, че застанаха зад мен и показаха характер
Следваща статияЙордан Янков: Върнахме се, показахме характер, но тази енергия трябваше да я покажем от самото начало
Виктория Петрова
Обичам играта. Мисля, че и тя ме обича, защото ме избра сама преди много време. Полезни сме си взаимно! Тя ме учи всеки ден... 🏀 Любим цитат: "Искам да спечеля всеки мач, в който играя, защото мразя да губя", Лука Дончич! 🤎🧡