Димитър Димитров и Паленсия с грешна стъпка в Испания

Крилото и тимът му не успяха срещу Замора

26
Снимка: Palencia Baloncesto

Димитър Димитров и Паленсия не успяха да запишат нова победа в Испания. Българинът и отборът му претърпяха поражение от Замора със 77:84 като гости в мач от 27 кръг в лига LEB Oro.

Димитър Димитров се включи от пейката за Паленсия и игра 3 минути. Крилото се разписа с 2 точки, като бе безгрешен от фаул линията – 2/2.

От неговите колеги Адам Кункел вкара 22 точки.

Джевон Пауъл бе най-добър за Замора с 24 точки.

Паленсия е с баланс от 18-9 и е пети в класирането на испанската лига LEB Oro. На 4 април Димитър Димитров и компания ще излязат срещу Менорка на Павлин Иванов и Емил Стоилов.

СТАТИСТИКА ОТ ЗАМОРА – ПАЛЕНСИЯ

предишна статияМиньор 2015 спечели срещу Левски
Следваща статияМонтана 2003 взе бронза в Адриатическата лига за жени
Виктория Петрова
Обичам играта. Мисля, че и тя ме обича, защото ме избра сама преди много време. Полезни сме си взаимно! Тя ме учи всеки ден... 🏀 Любим цитат: "Искам да спечеля всеки мач, в който играя, защото мразя да губя", Лука Дончич! 🤎🧡