10.8 C
НачалоНБАБруклин удари Вашингтон (видео)

Бруклин удари Вашингтон (видео)

"Мрежите" с първи домакински успех в НБА през този сезон

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Бруклин спечели за втори път в НБА през 2021/2022. „Мрежите“ се справиха с Вашингтон със 104:90, за да запишат първия си домакински успех в лигата през новия сезон.

НАЙ-ДОБРИ: Кевин Дюрант се разписа с 25 точки за Бруклин плюс 8 асистенции. Пати Милс се включи от пейката с 21, от които 5 тройки. Джеймс Хардън и Брус Браун вкараха по 14 точки, като първият направи и 9 асистенции.

Брадли Бийл бе най-резултатен за Вашингтон с 19 точки. Даниел Гафорд остана с 13 и 5 борби.

КЛЮЧЪТ: Нетс започнаха ударно и навъртяха 38 точки в първата част, с 1 по-малко отколко през първото полувреме на предишния си двубой с Шарлът. Домакините дръпнаха с 18 точки, като показаха успеваемост в стрелбата от игра 59%. До финалната сирена Вашингтон така и не намери начин да се противопостави на съперника.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 27 октомври Бруклин ще приеме Маями, а Вашингтон ще гостува на Бостън.