Без сръбски фенове на Армани Милано – Партизан

Решението е взето по препоръка на Комисията за анализ на безопасността на спортните събития в града

17
Снимка: Savino Paolella

На 29 януари Армани Милано ще приеме Партизан в мач от 25-ти кръг в Евролигата, но фенове от Сърбия няма да могат да гледат на живо срещата. Това съобщават медиите на Стария континент.

Префектурата на италианския гранд разреши продажбата на билети и допускането на зрители до мача, но входът ще бъде ограничен само за италиански жители, според официалния уебсайт на клуба.

От Армани Милано обясниха, че решението е взето по препоръка на Комисията за анализ на безопасността на спортните събития.

предишна статияМайк Джеймс става свободен агент през лятото
Следваща статияБерое отива в Ботевград за Финалната осмица в турнира за Купата на България (видео)
Виктория Петрова
Обичам играта. Мисля, че и тя ме обича, защото ме избра сама преди много време. Полезни сме си взаимно! Тя ме учи всеки ден... 🏀 Любим цитат: "Искам да спечеля всеки мач, в който играя, защото мразя да губя", Лука Дончич! 🤎🧡