Toдор Тодоров: Очаквам добро представяне от тима

Очаквам да извлечем максимума от подготовката, заяви треньорът на младежките национали

68

Наставникът на младежкия национален отбор до 20 г. Тодор Тодоров се надява на добра подготовка и резултати на европейското първенство, Дивизия Б. Шампионатът ще бъде от 10 до 19 юли в Братислава (Словакия).

“През последните години тримата със Стойо Чолаков и Даниел Клечков сме един екип, имаме си доверие и това показва, че има резултат. Очакваме добро представяне на тима, разбира се.

Относно състава, изпитваме големи трудности със събирането му. Става все по-трудно, заради колежите и първенствата, в които някои от тях играят. Доста от състезателите, които искаме да бъдат в тима, нямат възможност, по една или друга причина.

Така, че очаквам да извлечем максимума от подготовката, да сме в едно добро състояние и да постигнем резултати, които да задоволяват всички”, заяви Тодор Тодоров, чийто тим вече подготвя във Вършец.

предишна статияНационалите до 20 години се подговят във Вършец
Следваща статияНБЛ с нов шампион! Титлата отива във витрината на Балкан след епичен финал в Ботевград
Виктория Петрова
Обичам играта. Мисля, че и тя ме обича, защото ме избра сама преди много време. Полезни сме си взаимно! Тя ме учи всеки ден... 🏀 Любим цитат: "Искам да спечеля всеки мач, в който играя, защото мразя да губя", Лука Дончич! 🤎🧡