четвъртък, март 28, 2024
НачалоБългарияБерое падна от Крайова у дома

Берое падна от Крайова у дома

Старозагорци допуснаха загуба във втората си контрола за последните 24 часа

Берое не успя да запише още един успех срещу румънски съперник в предсезонната си подготовка. В своята зала “Общинска” момчетата на Любо Минчев паднаха от Крайова, воден от Александър Тодоров, с 58:88 във втората си контрола за последните 24 часа.

Гостите от Румъния владееха инициативата през по-голямата част от двубоя, като след 20 минути игра водеха с 45:33. През третата четвърт Крайова си свърши работата след 26:11 и до финалната сирена не изпусна инициативата.

Следващият двубой на Берое ще бъде на 30 септември срещу Рилски спортист в Самоков. За Крайова предстоят мачове срещу Сибиу на 26 септември и срещу Левски Лукойл на 27 септември, като и двата ще бъдат в столичната зала “Универсиада”.