21.8 C
НачалоНБАMaч от НБА остана на тъмно за кратко (видео)

Maч от НБА остана на тъмно за кратко (видео)

Още един рекорд за Стеф Къри

Любопитен момент се получи по време на двубоя от НБА между Голдън Стейт и Ню Орлиънс, завършил с победа на Пеликанс със 108:103. В него бе замесен лидерът на Уориърс Стеф Къри.

4 минути преди края на третата четвърт при атака на Голдън Стейт топката се озова в ръцете на Стеф Къри, който се вдигна за стрелба, но светлините изгаснаха за кратко. След като в залата отново имаше осветление, гардът поиска изстрелът му да бъде зачетен, но това така и не се случи.

Стеф Къри приключи срещата с 37 точки, като бе 8/20 от далечно разстояние. Това обаче не бе всичко, той като той премина границата от 300 тройки в един сезон за четвърти път в кариерата си. Tрикратният шампион в НБА стори това в едва 58 мача, което е рекорд за лигата.