10.2 C
НачалоНБА17 тройки свършиха работа на Бруклин срещу Торонто (видео)

17 тройки свършиха работа на Бруклин срещу Торонто (видео)

Кайри Ървинг завърши с 29 точки за "мрежите"

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Бруклин постигна петa победа в последните си седем мача срещу Торонто в НБА. Това се случи, след като „мрежите“ се справиха със съперника със 112:98 като гости, приключвайки двубоя със 17 тройки от 38 опита.

НАЙ-ДОБРИ: Кайри Ървинг се отчете с 29 точки за Бруклин. Ройс О`Нийл добави 15 и 7 асистенции. Бен Симънс и Ник Клакстън финишираха с по 14 точки, като вторият грабна и 12 борби за дабъл-дабъл.

Гари Трент Джуниър бе най-резултатен за Торонто с 19 точки. О Джи Онуноби вкара 15 плюс 5 борби. Тадеуш Йънг и Крис Буше останаха с по 12 точки, като последният овладя и 16 борби, за да стигне до двойните показатели.

КЛЮЧЪТ: Нетс имаха аванс от 1 точка на голямата почивка, но нещата се промениха през третия период. В него Кайри Ъргинг, който отбеляза 26 точки през второто полувреме, взе нещата в свои ръце и изведе Бруклин до двуцифрен аванс след 39:25. През последната четвърт „мрежите“ стигнаха до +15 в своя полза, като до финалната сирена не срещнаха трудности.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 26 ноември Бруклин ще има визита на Индиана, докато Торонто ще играе срещу Далас ден по-късно.