Чавдар Костов: Загубихме организация в нападение в края

До последната част се справяхме добре, сподели гардът на Левски

653

Мисля, че се справяхме добре до четвъртата част. В нея изгубихме всякаква организация в нападение. Започнахме да губим всякаква концентрация в атака, да решаваме нападенията с шут в последната секунда и просто те вкарваха, а ние не можехме да стигнем до коша. Това и доведе до този резултат“, каза пред Max Sport баскетболистът на Левски Чавдар Костов, който вкара 20 точки, завършвайки мача с превръзка, след като бе ударен в главата.

Смятам, че имаме сили, но се надявам да се намерят играчи, които да допълнят ростера, защото се стараем, даваме всичко от себе си. Това е и плюс за нас, защото ще влезем по-бързо във форма, а все пак сезонът се решава май месец“, добави гардът на столичани след загубата на тима си от Рилски спортист с 69:88.