четвъртък, март 28, 2024
НачалоЕвропаХищникът Миротич рани ЦСКА Москва (видео)

Хищникът Миротич рани ЦСКА Москва (видео)

Барселона ликува в дербито срещу руския гранд в Евролигата

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Барселона видя как ЦСКА Москва се завръща след пасив от 14 точки, a след това направи обрат, след като изоставаше с 10, за да вземе победата с 81:73 у дома. Това бе осми успех за испанския гранд, който излезе първи в Евролигата след 10 кръга.

НАЙ-ДОБРИ: Никола Миротич отбеляза 21 точки за Барселона, като грабна и 8 борби. Брандън Дейвис добави 14. Кайл Курич се разписа с 13 точки.

Йоханес Войтман бе най-резултатен за ЦСКА Москва с 21 точки и 6 борби. Торнике Шенгелия остана със 17 и 6 борби.

КЛЮЧЪТ: Това бе сблъсък, достоен за калибъра и на двата състава, с интересно второ полувреме, силни моменти и за двата съперника и представяне на Никола Миротич като по учебник. Звездата на Барса вкара 11 точки, за да изведе своите до обрат след 51:61 в началото на последната четвърт.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 19 ноември Барселона ще гостува на АСВЕЛ, а ЦСКА Москва ще излезе срещу Баскония.