четвъртък, март 28, 2024
НачалоНБАФиникс измести Лейкърс от второто място на Запад (видео)

Финикс измести Лейкърс от второто място на Запад (видео)

Девин Букър не завърши двубоя за "слънцата"

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Финикс измести от второто място в Западната конференция Лос Анджелис Лейкърс. Това се случи, след като „слънцата“ се наложиха над своя съперник със 114:104 като гости, записвайки трета поредна победа катo гости в НБА.

НАЙ-ДОБРИ: Дарио Шарио бе най-добър за Финикс с 21 точки, от които 10 в последната четвърт. Микал Бриджис добави 19 и 6 борби. Диандре Ейтън и Девин Букър се отчетоха с по 17 точки.

Леброн Джеймс бе най-резултатен за Лейкърс с 38 точки и 6 асистенции. Денис Шрьодер остана със 17 и 6 асистенции.

И ОЩЕ: Девин Букър бе изгонен 7.10 мин. преди края на третата част, след като получи две технически нарушения, заради оспорване на решение на съдиите. Гардът на Финикс не завършва мач в лигата за втори път през последните пет седмици.