сряда, април 24, 2024
НачалоНБАФиладелфия удължи успешна серия срещу Шарлът (видео)

Филаделфия удължи успешна серия срещу Шарлът (видео)

Сиксърс без загуба от този съперник в НБА повече от четири години

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Филаделфия регистрира 12-та поредна победа над Шарлът в НБА след 127:112 у дома. Сиксърс нямат загуба от този съперник от 2 ноември 2016 г. насам.

НАЙ-ДОБРИ: Тобайъс Харис завърши с 24 точки, 9 борби и 6 асистенции за Филаделфия. Сет Къри добави 21 плюс 6 асистенции. Джоел Ембийд се отчете с 19 точки и 14 борби. Бен Симънс оформи първия си трипъл-дабъл през този сезон – 15, 12 борби и 11 асистенции.

Тери Розиър наниза 35 точки за Шарлът, от които 7 тройки. Гордън Хейуърд остана с 20, 6 борби и 6 асистенции.

СТАТИСТИКА НЕ ЛЪЖЕ: Тобайъс Харис вкара всичките си опити зад дъгата през първото полувреме, а Сиксърс бяха 12/22 от далечно разстояние и дръпнаха със 73:58. След паузата опитите за обрат на гостите не се оказаха достатъчни.

КАКВО ПРЕДСТОИ: Филаделфия и Шарлът ще играят отново на 5 януари.