четвъртък, април 18, 2024
НачалоНБАФиладелфия стопира Орландо (видео)

Филаделфия стопира Орландо (видео)

В НБА вече няма непобедени отбори

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Филаделфия нанесе първа загуба на последния непобеден тим в НБА през 2020/2021 – Орландо. Сиксърс се справиха със съперника със 116:92 като гости, прекъсвайки серията му от четири поредни победи.

НАЙ-ДОБРИ: Джоел Ембийд и Сет Къри вкараха по 21 точки за Филаделфия, като първият овладя и 9 борби. Тобайъс Харис приключи с 20 и 9 борби.

Никола Вучевич бе най-добър за Орландо с 19 точки и 10 борби. Коул Антъни остана с 16 и 7 борби.

СТАТИСТИКА НЕ ЛЪЖЕ: Сиксърс, които започнаха двубоя 27-ми по успеваемост в стрелбата от тройката в лигата, бяха точни в 8 от първите си 12 опита зад дъгата. Това им помогна да си осигурят аванс от 37 точки през първото полувреме.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 2 януари Филаделфия ще приеме Шарлът, а Орландо ще се изправи срещу Оклахома.