Тони Дечев: В нито един компонент не успяхме да бъдем равностойни

Просто от първата част не можахме да отговорим на агресията им, коментира наставникът на Ямбол

507

Тежка загуба. След лошия мач, който Черноморец изигра срещу Левски, очаквах точно това. Опитах се да предупредя какво ни чака. Просто от първата част не можахме да отговорим на агресията им и до края двубоят отиде с голяма разлика. В нито един компонент на играта не успяхме да бъдем равностойни на съперника. Поздравявам Черноморец за победата и продължавам да повтарям, че ние имаме нужда от много време, за да можем да заприличаме на отбор„, коментира треньорът на Ямбол Тони Дечев след поражението от бургазлии със 78:110.

Ето и какво бе мнението за двубоя на баскетболиста на Ямбол Константин Тошков:

Всяка атака за съперника завършваше с кош, докато ние не успяхме да ги спрем в защита. В нападение не ни се получаваха нещата. В борбите ни надиграха. Оттам дойдоха многото проблеми за нас. Трябва да се замислим сериозно над този мач, защото това за мен беше голямо разочарование.“

Черноморец мина границата от 110 точки във втори пореден мач в Бургас (видео)

Предишна статияВасил Евтимов: Показахме истинското си лице
Следваща статияГеорги Боянов: Играхме атрактивно