вторник, март 19, 2024
НачалоБългарияСтанислав Ваклинов: Този успех беше изключително нужен и важен за нас

Станислав Ваклинов: Този успех беше изключително нужен и важен за нас

В три от четирите части играхме по начин, който трябва да показваме през целия сезон, сподели баскетболистът на Берое

Този успех беше изключително нужен и важен за нас. Преди всичко за самочувствието на отбора. В три от четирите части играхме по начин, който трябва да показваме през целия сезон. За съжаление, в последната четвърт показахме нашите слаби страни, когато загубим организация. В заключителните минути буквално паднаха както защитата, така и нападението на отбора. За щастие всичко свърши добре. Гледаме към следващия мач“, заяви баскетболистът на Берое Станислав Ваклинов след победата на тима си над Балкан с 94:90.