сряда, април 24, 2024
НачалоНБАПол Джордж се развихри срещу Оклахома (видео)

Пол Джордж се развихри срещу Оклахома (видео)

Втора победа за Клипърс в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Лос Анджелис Клипърс заличиха пасив от 9 точки през последната четвърт, за да сложат в актива си втора победа в НБА през сезона. „Ножиците“ надвиха Оклахома с 99:94 у дома, като прекъснаха серия от две поредни поражения в лигата.

НАЙ-ДОБРИ: Пол Джордж бе близо до трипъл-дабъл за Клипърс – 32 точки, 9 борби и 7 асистенции. Реджи Джаксън добави 15. Никола Батум и Люк Кенард приключиха с по 14 точки.

Шай Гилджъс-Александър бе най-добър за Оклахома с 28 точки и 7 борби. С по 15 останаха Дериъс Бейзли и Джош Гиди.

КЛЮЧЪТ: Домакините намериха своя ритъм в самия край, като направиха серия от 17-3 в последните три минути на срещата, за да излязат напред. Клипърс бяха 12/21 при стрелбата си зад дъгата през второто полувреме, включително 6/9 в четвъртия период.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 3 ноември Пол Джордж и компания ще играят срещу Минесота, а ден по-късно Оклахома ще спори с Лейкърс.