18.8 C
сряда, април 24, 2024
НачалоБългарияПавлин Иванов: Когато играеш в защита, нападението върви

Павлин Иванов: Когато играеш в защита, нападението върви

Тази победа е за рождения ден на дъщеря ми Виктория, каза гардът на Рилски спортист

Когато един отбор играе силно в защита и нападението върви, и нещата се получават с лекота. Мисля, че надиграхме Левски категорично в защита. Не съм броил колко точки ни отбелязаха през второто полувреме, но статистиката най-добре ще покаже разликата, а ние взехме двубоя именно след почивката„, сподели Павлин Иванов, който вкара 13 точки за победата на Рилски спортист с 87:73 в зала „Универсиада“.

Не е важно в момента да сме първи, важно е да завърши първи. Играем мач за мач, важното е да изградим стил и да играем добре. Тази победа е и за моята дъщеря Виктория, която днес навършва две години„, щастлив бе националът.