4.8 C
НачалоБългарияНиколай Стоянов: Изпълнихме нашите задачи добре и заслужихме победата

Николай Стоянов: Изпълнихме нашите задачи добре и заслужихме победата

Основно агресията в защита даде основата на резултата, сподели баскетболистът на Спартак Плевен

Мисля, че основно агресията в защита, която този път не намалихме нито за минута, даде основата на резултата. Може би загубата от Ямбол беше обеца на ухото. Може би и ще ни бъде обеца на ухото оттук нататък, за да не се допуска същия спад от втората част там. Вследствие на тяхната натоварена програма най вероятно в Академик имат своите проблеми. Но смятам, че ние изпълнихме нашите задачи добре и заслужихме победата„, сподели баскетболистът на Спартак Плевен Николай Стоянов след успеха над Академик Пловдив с 91:64, като за него той допринесе с 16 точки и 8 борби.

На първо време очаквам да отидем в Стара Загора готови за битка и със сигурност да покажем, че сме се променили цялостно от това, което бяхме в предишната ни среща с тях„, каза още той по повод визитата на плевенчани на Берое на 30 декември.

Спартак не остави шансове на Академик у дома (видео)