четвъртък, април 18, 2024
НачалоЕвропаНебойша Видич: Бяхме по-агресивни през второто полувреме

Небойша Видич: Бяхме по-агресивни през второто полувреме

Намерихме своя ритъм в съблекалнята, каза още треньорът на Балкан

Намерихме своя ритъм в съблекалнята. Не казах нищо ново, но след почивката излязохме и показахме тази игра, за която се бяхме подготвили. Да победиш Левски винаги е важно. През първото полувреме изглеждахме така, сякаш не сме играли 5 на 5 няколко месеца, но през второто бяхме по-агресивни и намерихме своя ритъм в нападение“, заяви Небойша Видич след успеха на своя Балкан над Левски със 79:65 в мач от Delasport Балканска лига.

Ето и какво бе мнението за двубоя в София на капитана на Балкан Димитър Димитров:

Имахме много точки на бърза атака след добра защита. Мисля, че това бе ключът към успеха. Победата е важна от психологическа гледна точка и мисля, че идва в добър момент за нас.“