12.7 C
НачалоНБАЛейкърс наложиха волята си над Оклахома (видео)

Лейкърс наложиха волята си над Оклахома (видео)

"Езерняците" достигнаха до 14-та победа в НБА

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Лос Анджелис Лейкърс се върнаха на победния път в НБА. „Езерняците“ се наложиха над Оклахома със 116:95 като гости, за да запишат 14-ти успех в лигата през сезона.

НАЙ-ДОБРИ: Леброн Джеймс остави на сметката на Лейкърс 33 точки, 5 борби и 6 асистенции. Ейвъри Брадли добави 22. Остин Рийвс се отчете с 13 точки и 5 борби.

Трей Ман бе най-добър за Оклахома с 19 точки. Джош Гиди остана с 12, 7 борби и 7 асистенции.

КЛЮЧЪТ: Тимът от Ел Ей имаше аванс от 25 точки през втория период, но съперникът намали до 12. Водени от Леброн Джеймс, който отбеляза 23 точки през първото полувреме, Лейкърс стигнаха до 64:45 на голямата почивка. След паузата „езерняците“ направиха отново преднината си 25 точки.

КАКВО ПРЕДСТОИ: На 12 декември Лейкърс ще приемат Орландо, а Оклахома ще играе срещу Далас.