вторник, април 23, 2024
НачалоНБАКлипърс удължиха серия от победи срещу Голдън Стейт (видео)

Клипърс удължиха серия от победи срещу Голдън Стейт (видео)

Пол Джордж се завърна с дабъл-дабъл за "ножиците"

КАКВО СЕ СЛУЧИ: Лос Анджелис Клипърс фиксираха своята четвърта поредна победа над Голдън Стейт в НБА. Това се случи, след като “ножиците” подчиниха съперника със 108:101 като гости.

НАЙ-ДОБРИ: Пол Джордж се завърна в игра за Клипърс и навъртя 21 точки плюс 12 борби. Със същия точков актив приключи и Кауай Ленърд. Никола Батюм се отчете с 13 и 5 борби. Серж Ибака оформи дабъл-дабъл – 12 точки и 14 борби, а със същия брой точки в съблекалнята се прибра Маркъс Морис.

Андрю Уигинс бе най-резултатен за Голдън Стейт с 19 точки. Стеф Къри, който обърна глезена си, остана с 13.

СТАТИСТИКАТА НЕ ЛЪЖЕ: Тимът от Ел Ей направи серия от 10-0, дело на Кауай Ленърд, Никола Батюм и Патрик Бевърли, за да дръпне със 106:97 3 минути преди края и оттам връщане нямаше.

КАКВО ПРЕДСТОИ: Двата отбора ще се изправят отново един срещу друг на 8 януари.