Карина Константинова и Миралвале с грешна стъпка в Испания

Българката отбеляза 9 точки срещу Ал-Казерес

457

Карина Константинова и Миралвале допуснаха четвърто поражение в Испания през 2021/2022. Българката и тимът й загубиха от Ал-Казерес с 66:68 като гости в мач от 7 кръг във Втора дизизия на местния баскетбол.

Бившата баскетболистка на Берое се включи от пейката за Миралвале, като остана на паркета 33 минути. В тях националката се отчете с 9 точки, 6 борби, 2 асистенции и 2 откраднати топки, като бе 2/5 от средно разстояние, 1/7 зад дъгата и 2/3 от линията за изпълнение на наказателни удари.

От нейните съотборнички Алисиа Санчо и Мириам МакКензи реализираха по 13 точки.

За Естремадура Алекси Моленхай оформи дабъл-дабъл – 16 точки и 11 борби.

Миралвале има в актива си и 3 победи, което го поставя на 11-то място в класирането. На 22 ноември Карина Константинова и отборът й ще играят срещу Естепона.