8.8 C
НачалоЕвропаЙордан Янков: Имаше възходи и падения

Йордан Янков: Имаше възходи и падения

Играхме с голямо желание, допълва треньорът на Академик Пловдив

Академик Пловдив завоюва четвъртата си поредна победа в Delasport Балканска лига. Това се случи, след като тимът на Йордан Янков подчини Теодо Тиват със 77:65 у дома в мач от 8 кръг в турнира.

Нашият отбор имаше възходи и падения, но мисля, че това е нормално след дълъг период без мачове. Някои от играчите също не са играли повече от месец. Ще продължим да работим върху развитието на младите играчи. Играхме с голямо желание и взехме важна победа”, заяви Йордан Янков след срещата с Теодо.

Николай Николов бе сред най-добрите за Академик срещу черногорците и приключи с 15 точки. Ето как той видя двубоя:

Започнахме агресивно в нападение и в защита. Благодарение на това успяхме да направим голяма разлика още през първата част. След това имахме някои спадове, които се дължат на дългата почивка. Тренирахме добре през този период и мисля, че ще ставаме все по-добри.