ИГРАЧ НА ВЕЧЕРТА: Мартин Маринов

Гардът напомни защо е смятан за един от най-добрите стрелци в НБЛ

819

Мартин Маринов отново напомни защо е определян за един от най-добрите стрелци в НБЛ. Гардът бе сред реализаторите при успеха на своя Спартак над Берое със 73:57 в мач от 10 кръг, за да заслужи званието Играч на вечерта на bball.bg.

193-сантиметровият баскетболист бе автор на 4 тройки, с които плевенчани направиха серията от 17-4 през последната четвърт, осигурила им победата в Стара Загора. Мартин Маринов финишира с общо 15 точки, като бе 5/8 зад дъгата, плюс 2 борби и 1 асистенция за 21 минути на паркета.

Стана горе-долу добър мач за нашите стандарти. Много се радвам, че победихме. Много важна победа за нас, да си върнем загубеното от първия кръг. Не играхме това, което трябваше да играем, но със силна последна част спечелихме“, сподели Мартин Маринов по повод срещата в Стара Загора.