18.8 C
сряда, април 24, 2024
НачалоБългарияДимитър Димитров: Разковничето беше защитата през второто полувреме

Димитър Димитров: Разковничето беше защитата през второто полувреме

Трябваше да покажем, че това, което беше на Купата, е случайност, сподели капитанът на Балкан

Успяхме да спечелим мача със защита след почивката. Те ни вкараха около 30 точки през първото полувреме, а първото – близо 50. Мисля, че там беше разковничето. На тях им липсват трима основни играчи. Накрая сигурно и умората си оказва влияние, но ние гледаме нашия отбор и нашата игра“, сподели капитанът на Балкан Димитър Димитров, който приключи с 19 точки и 5 борби срещу Берое.

„Това със сигурност беше много важен мач от психологическа гледна точка. Трябваше да покажем, че това, което беше на Купата, е случайност. Нашият отбор може да играе много по-добре, отколкото в Панагюрище. Доказахме сами себе си, че можем да играем по-добре, за да сме готови за турнира във ФИБА Къп„, добави още крилото, който игра 28 минути при победата на ботевградчани със 106:84.